| KidOoNh a întrebat:

Hey mi-am descarcat mortal kombat dar cand dau pe setup in apare ceva de genul muhahahahaha si apoi dau exit ca nu pot da pe nici unul ca is blocate si apoi dau pe mortal kombat si im scrie "Mortal Kombat 4 is not istalled Run setup from the Cd dar nu stiu cu sa fac chestia aia cu run dar care stie cum sa fac sa imi mearga jocul

3 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Daca iti scrie "muhahahahaha"...sa-ti traiasca virusu :beer:

| HεεЌεЯε a răspuns:

Nu iti apare..ci se aude rasul copacilor malefici din joc..deci tu la ala trebuie sa ai un SETUP.bat...dai pe ala si acolo zice sa te register.dai pe da si iti apare in joc..nuti face griji,, nu e nici un virus..sa sti ca pc-ul meu n-a detectat nimic..deci n-are nimic.fa asa cum am zis eu..Bafta!

| ApOKaLyPTo a răspuns:

Nu e virus.O sa iti apara un monitor.Dai pe el si se deblocheaza alea de la setup. Dupa ce ai dat intra pe setup si da starthappy