| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Hey! Mi-am facut un cont paypal dar nu am dat vreun numar de card sau alte chestii, si zilele astea trebuie sa primesc niste bani pe acel cont. Daca eu vreau sa cumpar un joc cu banii aia, sau poate sa comand alte chestii cu acei bani, pot sa dau contul de patpal sa-i ia de acolo sau trebuie neaparat sa dau numar de card?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai atasat un card bancar atunci nu vei putea alimenta tu contul de paypal si nici nu vei putea scoate banii de pe el. insa daca primesti bani ii poti folosi mai departe sa platesti altceva

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru suntserios):

Nici nu am vrut sa iau banii de pe el, atat voiam sa stiu. Mersi!

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Te conectezi pe contul de paypal, pentru efectuarea tranzactiei, si-ti va lua banii de pe cont.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimeni nu are acces la contul de paypal al tău să îi ia de acolo.
Așa nu poți.
Dacă el acceptă plata într-un cont paypal al lui, atunci DTA iar nu altcineva dircționează bani din contul tău paypal, în contul lui paypal.