| anonim_4396 a întrebat:

Hey! nu inteleg de ce la facebook pe perete unei prietene apar postarile altora de la aplicatia aia "really in love"

imi spuneti si mie?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai,prietena ta a ascuns pe cineva in perete.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca ai inteles ce vreau sa spun
apar pe perete ei postari cum ca x e 60% in love si ea nu are nicio legatura cu respectivu decat ca e in lista de prieteni pe fb
si ea n.a mai intrat de vreo saptamana.

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Am glumit.Ce putea sa ascunda. Dupa cum cred ca stii,facebook-ul a fost inchis timp de doua ore, au probleme; se mai adauga si explozia solara care azi a lovit pamintul si multe anomalii au avut loc, nu numai pe facebook.