| denismaria92 a întrebat:

Hey o prietena are un telefon 6600 slide si de la prea multe mesaje i s-a blocat telefonul si nu mai poate face absolut nimic. a scos bateria, l-a deschis, dar se blocheaza instantaneu. de se poate face?

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Nu exista asa ceva. Nu se poate bloca telefonul de la "prea multe mesaje" eu depasesc bine 1000 (inbox) si nu s-a intamplat nimic, dar fie.
Se poate face o resetare fortata.
Cu telefonul inchis tine apasat pe butoanele:
"tasta verde", " * " si " 3 "
Cu astea trei apasate, apesi si pe tasta care deschide telefonul (fara sa iei degetele de pe cele de mai sus).

| Minks a răspuns:

Se rezolva, cu ciocanu'. Fara stres.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa mai citeasca din cand in cand mesajul care-i apare pe telefon cand are casuta de mesaje prea plina si sa mai stearga din ele.
Si, daca-i blonda, zi-i sa se vopseasca in vreun fel, ca, poate invata cum se foloseste un telefon.

| waXonwaXoff a răspuns:

WOW! Este de 4400 de ori mai bun ca al meu.Pai sa-l duca la reparat.

| Sinedd a răspuns:

N-are ce face. La service cu el!

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai...nu prea cred ca vrea, da daca poti sa intri in setari si la resetare generala, dar va spun sa va ganditi de 2 ori la asta ca vi se sterge totul din telefon