| R9kitty a întrebat:

Hey:*Ofer funda! Imi puteti spune cam cat ar costa un telefon Nokia n97 de la orange cu abonament pantera 8? Pe orange.ro scrie ca nu e sin stoc, dar eu l-am vazut de cateva ori la orange, in mall, dar nu am intrebat.Merci:X

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Asta nu iti dai seama decat de pe site-ul lor sau din magazin.
Daca il au expus, nu inseamna ca il au si in stoc. :P

Asa, ca idee, la liber costa 1600 ron.
http://www.pcgarage.ro/telefoane-mobile/nokia/n97-black/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La liber costă și sub 1400 ron, garaju' de PC-uri nu-i magazin GSM și ca fapt divers e un magazin de toată jena.
Eu nu recomand N97 din cauza problemelor pe care le are, plus că sunt alternative mult mai bune în banii ăștia.