| lolita15 a întrebat:

Hey! Puteti sa-mi spuneti si mie cum imi pun android pe Samsung wave y (S5380)? In prezent am bada os...

5 răspunsuri:
| NoNaamexD a răspuns:

Imi pare rau, dar nu poti. Ai eu am acelasi telefon si am incercat in toate modurile posibile, dar nu se poate. Sistemul android este pus automat pe un telefon cand acesta este fabricat. Daca nu ail are, inseamna ca nu se poate pune. Imi pare sincer rau, dar asta e. Sarbatori fericite si numai bine! :*

| al3xander a răspuns:

Nu poti: un telefon are propriul lui sistem de operare si nu-l poti schimba (nu este ca la calculator)

| SmokeyEye a răspuns:

Vinde-l, si cu aceiasi bani iti cumperi un telefon cu android.

| RawGrey a răspuns:

Nu ii poti schimba sistemul de operare. poate doar sa-l upgradezi. Un an nou fericit

| lolita15 explică:

Credeam ca se poate si cu androidul... Un prieten are telefon ca mine si a reusit sa ii puna windows pentru telefon, dar nu vrea sa-mi spuna cum.