| FlorinCiokan a întrebat:

Hey, Putin ajutor, Vreau sa dau o resetare generala la telefonul meu Allview, dar am jocul Talking Tom si am jucat destul de mult, dupa resetare se v-a sterge si nu vreau sa incep iar de la lvl 1....As putea sa fac ceva sa se salveze jocul la lvl meu si cand il instalez iar sa reiau level-ul? Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GabrielaMartinez1731 a răspuns:

Nu se va şterge, poţi reveni la nivelul tău.

9 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Eu cica il aveam pe card. Cand am resetat telefonul la setarile din fabrica am debifat cardul. Si s-a sters. Iti dai seama? Lvl 71 si aproape full royal. laughing

| MasterGamer1995 a răspuns:

Te poti loga cu Facebook!

| juniorjuni a răspuns:

Eu am ajuns pe la nivelul 30 si l-am dezinstalat din greseala, iar dupa un timp am vrut sa il reiau de la capat si cand l-am instalat mi-a aparut un chenar cu "continuati jocul sau reluati" si asta e tot. Sper ca ti-am fost de folos.

| juniorjuni a răspuns:

Eu am ajuns pe la nivelul 30 si l-am dezinstalat din greseala, iar dupa un timp am vrut sa il reiau de la capat si cand l-am instalat mi-a aparut un chenar cu "continuati jocul sau reluati" si asta e tot. Sper ca ti-am fost de folos.paa

| shainitainii a răspuns:

Muta jocul pe cardul de memorie.

| KittyKernel a răspuns:

Foarte simplu ...pentru siguranta poti sa pui jocu pe cardul de memorie happy

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Daca te loghezi cu facebook inainte sa resetezi telefonul va fi ok
cand vei dori sa il descarci iar, vei intra in joc dupa ce s-a instalat si te ve intreba daca vrei sa ai acelasi pisoi cu acelasi nivel sau daca vrei un alt pisoi si sa o iei de la 0

| MaxiEcho a răspuns:

Sunt de părere cu alexxxxxx!
Nu trebuie mutatat pe card sau pe alte prostii când descarci din nou jocul dupa ce ai resetat telefonul îți apare la My TOM dacă vrei sa continui de unde ai rămas!

| Ovidiu_Gabriel_1992 a răspuns:

Si daca meam schimbat telefonul ca mi s-a stricat ala lantu cum fac sa revin la level care il aveam? la my tom