| Cristian_Alex_2001 a întrebat:

Hey. Recent mi-am cumparat un Samsung mp3 player yp-u3. Pot sa il incarc sau sa pun melodii pe el dar cand il scot de la incarcat nu se aprinde. Oricat as tine apasat pe butonul de on nu se aprinde. Am incercat sa dau reatart mp3 dar nici asta nu a mers. Daca poate cineva sa ma ajute as fi foarte recunoscator. Multumesc!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Cat timp dureaza incarcarea? L-ai cumparat din magazin sau de la o persoana privata?
Daca e din magazin si ai bonul sau factura lui, ai dreptul sa il returnezi in magazin si sa-ti dea alt produs similar. Daca e de la o persoana privata, deci nu e nou, probabil bateria nu mai tine, si de aceea nu sta aprins decat atunci cand se incarca.