| anonim_4396 a întrebat:

Hey salut. Am un telefon Samsung galaxy j5 si am o mica problema. Odata am pus sas chimb melodia la alarma mea si am vrut sa vad ce va fi daca deschid prin Drive, si nu pot pune nici o melodie pe care mi-o doresc. Cum as putea activa ca sa deschid prin playerul meu si sa imi aleg muzica dorita?

(Daca nu ati inteles, cand dau sa adaug din spatiul de stocare disponibil, se deschide prin contul de drive). Ma poate ajuta cineva? Pentru cel mai bun sfat dau fundita. Am mare ajutor! Multumesc anticipat. Voi fi recunoscatoare

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Nu cred ca ai cum meniuul la alarma este doar sa cante acolo si sa adaugi din drive adica memoria interna.
An schimb ai putea sa iei o aplicatie ca de exemplu Zedge si ati alegi de acolo melodia preferata.