| GabyDRzgutzU77 a întrebat:

Hey,salut TPU! Eu la pc am un monitor mai vechi de marca Acer AL1921h si are diste butoane sub ca orice monitor, eu pana acum 2 dintre ele nu le-am incercat fiind inutile si din greseala am apasat pe unul si dintr-o data un sfert din dextop mi s-a inegrit si nu mai puteam duce mouse-ul prin el fiind capatul monitorului si imi tot scrie pe ecran nu mereu doar cand intru in jocuri sau altceva :auto config please wiat. Intrebarea e cum il repar am? Nu as vrea sa stau cu un sfert din monitor pe negru! Ajutor plz!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Da, sa stii ca facea producatorul butoane inutile, tocmai pentru tine! Daca nici un amarart de monitor nu putem sa-l reglam...