| MariSanda a întrebat:

Hey! Spuneti-mi si mie niste programe de editat video-uri gratis si bune in afara de Windows movie maker sau Filmora. big grin

4 răspunsuri:
| SeraphimCastiel a răspuns:

Cred ca ceva ce consuma putina memorie, si ca spatiu pe disk si ca RAM, usor de folosit in acelasi timp este Camtasia.
Daca vrei sa faci ceva mai profi, clar, Sony Vegas.

| MariSanda explică (pentru SeraphimCastiel):

Sony Vegas gratis? Un link sigur. Crezi ca ar merge greu pe un laptop cu sistemul de operare de 32-bit si 3 Gb? Nu prea stiu cum sunt, fiindca nu prea le am, dar ti le-am scris in caz ca poate stii ceva despre

| MrValentin a răspuns:

Incearca VideoPad

| Raxvan a răspuns:

Sony vegas, blender