| Ryss a întrebat:

Hey.

Ştie cineva cum se poate pune o poză de profil temporară pe Facebook?

Scuze dacă am greşit categoria.
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Click Update Profile Picture- upload or take a photo.-Click Make Temporary-Selectezi cand sa se schimbe inapoi la fosta poza de profil-save.
Odata cu expirarea perioadei, poza respectiva o sa o gasesti in albumul "profile pictures".
Dar inca optiunea respectiva nu e disponibila in toate tarile

| Ryss explică (pentru BroascaCuElice):

E posibil la noi?

5 răspunsuri:
| laleauaneagra46 a răspuns:

Procedezi la fel ca si cum ai vrea sa-ti schimbi fotografia de profil di daca te uiti atenta, dupa ce ai selectat poza iti va aparea undeva joc cred cu scris mai mic "Aceasta este o fotografie de profil temporara" sau "Pastreaz-o temporar", nu mai stiu sigur cum scrie. Apesi acolo si dupa aceea va trebui sa selectezi perioada te timp pentru care vrei sa pastrezi acesta poza, si gata. Cand acea perioada de timp expira, Facebook va reveni la poza ta de profil anterioara.

| laleauaneagra46 a răspuns:

Imi cer scuze pentru greselile de gramatica, am tastat prea repede si nu m-am uitat la raspuns ca sa corectez greselile. In fine, oricum intelegi ce ti-am explicat.

| C._Madalin_Andrei_1999 a răspuns:

Cum adica poza temporara? pe care sa o ti putin? pui orice poza si cand vrei sa nu o mai ai o stergi. altfel cum?

| Ssspup a răspuns (pentru C._Madalin_Andrei_1999):

Nu se refera deloc la asta