| smashandcrash a întrebat:

Hey, stiti cum se foloseste cheat engine 6.3. Si daca stiti jocul ala fishao, vreau sa stiu cum sa hackuiesc jocul.

Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Eu cand fucam farm ville pe fb imi dadeam apa infinita, in general tot ce costa bani ( trebuia sa donezi ) eu le-am facut cu cheat engine laughing Deci pot sa spun ca am economisit vreo 300 euro laughing

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sunt n-spe mii de tutoriale pe youtube, cauta pe acolo!

| crbogdan a răspuns:

Salut, cheat engine nu te ajuta cu nimic.
exemplu daca ai 100 de puncte faci sa ai 1000 cu cheat engine dar de fapt tu tot 100 ai.

| crbogdan a răspuns (pentru Jipa95):

Eu nu am folosit niciodata coduri sau prostii asemanatoare dar asa stiam.

| Jipa95 a răspuns (pentru crbogdan):

Eu cand fucam farm ville pe fb imi dadeam apa infinita, in general tot ce costa bani ( trebuia sa donezi ) eu le-am facut cu cheat engine laughing Deci pot sa spun ca am economisit vreo 300 euro laughing

| Mierlan_Alexandru_1984 a răspuns:

Buna! Nu stiu la fishao ca si eu incerc happy Stiu la Dungeon Rampange. Daca te intereseaza!