| Gabe4You a întrebat:

Hey! Stiti cumva un program cu care as putea filma ecranul iPhone-ului sau iPad-ului?

5 răspunsuri:
| SDavidS a răspuns:

Buna.Nu poti sa filmezi ecranul iPad-ului/iPhone-ului cu niciun program, eventual cu o camera, dar ppoti sa faci screenshoot, apesi butonul de jos ala rotund si in sus butonul de ON/OFF DEODTA si ai o poza despre ecran. Funda?

| Gabe4You explică (pentru SDavidS):

Poti, doar daca faci jailbreak si este un tweak in Cydia numit Display Recorder.
Am reusit sa filmez

| marianje a răspuns:

Gabe4You cum ai reusit sa filmezi? ma poti ajuta?

| Dragan_Teo_1994 a răspuns:

Salut. Există sa filmezi displayul la iPhone cu un program: Emu4iOS. Vezi că am lăsat un video pe YouTube: Cum să filmăm displayul la iPhone - Emu4iOS. Sper ca te-am ajutat. Fundă.