| Misterygirls a întrebat:

Hey.Stiti un site/o aplicatie unde imi pot pune vocea pe un instrumental? (Versiunea mobila) fara sa platesc. Vreau sa ma apuc serios de muzica.

Răspuns Câştigător
| SergiuDb a răspuns:

Iti recomand orice video/audio editor,
daca vrei si sa modifici putin vocea, cel mai easy si bunicel si gratuit e Virtual DJ, gasesti si tutoriale pe net.
Si daca inregistrarea e pe telefon poti sa o copiezi pe pc cu un cablu de date. :d
sau, daca ai un telefon compatibil WIFI si nu ai cablu de date iti recomand WIFI transfer, pentru copierea fisierelor in PC.
sper ca ti-am fost de ajutor. :d

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult succes, dar nu la Dragoste si sex.