| Апельсин4ик a întrebat:

Hey...Toti pentru unu :Imi poate cineva spune cum pot sa ma folosesc de aceeasi parola la wifi spre exemplu dupa ce am intrat de la cineva sa fac asa ca sa pot permanent sa intru atunci cind sunt indepartare de acel wifi, daca e posibil! mersi :*

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti indepartare de acel wi-fi nu vei avea semnal.Nu ai cum sa te folosesti de aceeasi parola. Exista si retele neparolate pe la voi prin Moldova.

| aalexei a răspuns:

Depinde la ce departare. Daca mai esti in raza de acoperire a acelei retele wifi, atunci (probabil) se va reconecta cu acceeasi parola.