| GigllyMandy a întrebat:

A-si dori sa-mi achizitionez o tableta la un pret cat de cat accesibil si in acelasi timp performanta, insa nu stiu dupa ce criterii sa ma ghidez in privinta cumpararii uneia. Daca m-ati putea ajuta cu niste informatii tehnologice si in acelasi timp utile v-asi ramane indatorata cu o funda. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| tavy7405 a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi dilema acum o luna! Eu iti recomand Ipad Mini! la 1600.00 lei! Este foarte practica, ieftina, moderna si iti spun sigur ca este la cel mai inalt nivel tehnologic! Depinde de tine ce vei face happy

| DAnc3 a răspuns (pentru tavy7405):

Ba copile cu 1600 de lei imi iau tableta de 10 inch cu tegra 3 de calitate mare /

| cocococolina a răspuns:

Depinde care tie bugetul