| Panteraa a întrebat:

Am downloadat yahoo messenger si acuma cand intru pe google chrome imi arata pagina de yahoo si imi cauta cu yahoo-ul. Ce sa fac ca sa revina din nou pagina de google? Dau funda. PS: La extensii nu am nimic de lagat de yahoo ca sa pot sa il scot.

Răspuns Câştigător
| r3laxX a răspuns:

1.Intri la setari
2.Te duci "La pornire"
3.Selectezi ce doresti tu sau eu am "Fila noua" dar daca doresti ca atunci cand deschizi o fila noua sa iti intre intr-o anumita pagina selectezi ultima si scrii adresa
4.In caz ca nu e rezolvata problema(poate am inteles eu gresit) te duci mai in jos la "Cautare"
5.Selectezi google sau ori ce alt motor de cautare dorestihappy

| doleasergiu a răspuns (pentru r3laxX):

Sa stii ca si eu am messenger si chrome, dar si mie imi cauta cu yahoo in bara de url, nici eu nu stiu ce sa fac chiar daca schimb motorul de cautare tot la fel se schimba dupa 10 min.

| Panteraa explică (pentru r3laxX):

Am rezolvat. Mersi oricum. O sa iti dau totusi funda.