| Gabytzu1234 a întrebat:

Am facut o poza si vreau sa mi-o schimb de profil, doar ca vreau ca eu sa ies in evidenta si copacii din spatele sa fie mai neclari, mai stersi. Cine stie un program cu care pot face asta?

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Poti sa blurezi fundalul in Photoshop, dar ca sa nu te mai complici pe viitor, cand faci poza, foloseste o camera mai buna si focalizeaza pe tine, si asa o sa-ti iasa fundalul mai blurat si o sa iesi tu in evidenta.

| Gonrax a răspuns:

Photoshop