| Ioanapop123451 a întrebat:

am iphone 6 si nu am casti la telefon si am incercat de curioasa de la vechiul meu telefon (Samsung) daca merg castile la iphone si au mers. un coleg mi-a zis ca nu e bine. voi ce credeti? Adica au intrat perfect nu le am fortat sau ceva se aud si foarte bine

Răspuns Câştigător
| TheMinedPlumbob a răspuns:

Castile de la Samsung nu ar trebui puse in alte telefoane de la alte firme! Nu degeaba ti-a spus colegul tau ca nu este bine. Poti sa iti cumperi niste casti fabricate de catre Apple si totul va fi ok.

5 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

De ce sa nu mearga? Are iphone tehnologie mai altfel la casti? Ia incerca de curiozitate niste casti de 3 lei sa vezi ca o sa mearga. Mufa Jack e tot mufa Jack nu conteaza cat costa castile sau de la ce firma sunt. Eu am Philips si folosesc casti de Nokia de 2 ani de zile. Inca merg ambele dispozitive.

| Mihai1810 a răspuns (pentru TheMinedPlumbob):

De ce nu ar trebui puse? Vomita?

| Mihai1810 a răspuns:

Nu are nicio treaba. Ambele au jack 3.5mm. Eu folosesc casti Sony la telefon LG si nu am nici cea mai mica problema. Nu mai asculta de toti neinformatii.

| TheMinedPlumbob a răspuns (pentru Mihai1810):

Castile Samsung nu sunt 100% compatibile cu alte dispozitive.

| Mihai1810 a răspuns (pentru TheMinedPlumbob):

Unde scrie? Am folosit casti Samsung la telefon LG si nu avea nimic.