| Ker0s3x a întrebat:

am luat un virus..svchost..prima data imi aparea aia cu svchost.com la orice program care voiam sa il deschid..am facut o dezinfectie cu MBAM iar acum nu mai apare.dar de fiecare data cand vreau sa deschid ceva imi apare aia cu

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa instalezi aplicatiile de aici:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/
Tune-up, si antivirusul sau tool-urile de scanat.

| Comediantul a răspuns:

Daca vorbesti de faptul ca la task manager -> processes iti apare o gramada de svchosturi patesc si eu asta..si imi solicita memoria RAM.dar apare la mine svchost.exe si ca descriere zice "Host Process for Windows Services"