| LeGoLaS25 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor mi sa dezactivat contul de facebook cum il pot reactiva?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa reactivezi contul de facebook atunci intra pe cont apoi selecteaza " reactiveza-mi contul".

Bafta!

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Cu ajutorul casutei de mail cu care te-ai conectat, pui username-ul si parola, si vezi ca iti va da o confirmare pe mail, pentru reactivarea contului!

| Aretha a răspuns:

Ai grija ce ai bifat cand l-ai dezactivat! Poate l-ai sters din greseala. Sper ca ai bifat "ma voi reintoarce"
Pai bagi id-ul si parola, te va redirectiona sa spui ca vei fi online de acum inainte.
funda!?

| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Aaa...poti sa fi mai exact?

| LeGoLaS25 explică (pentru xXxXxCataxXxXx):

Vorbeam cu un prieten si dintr-o data mi-a aparut sa ma conectez am scris emailu si parola si mi-a zis ca am contul dezactivat