| RalukaRallu12 a întrebat:

am minecraft PE 0.9.0 pe tableta mea (Android 4.2) si vreau si eu un site de unde pot descarca Minecraft (original, nu Poket Edition), dar vreau un site de unde sa descarc minecraft pe calculator iar apoi sa il transfer eu prin cablu usb (sau cum so mai numi si ala) pentru ca nu am wifi. funda! ps:

3 răspunsuri:
| CosminShAtat a răspuns:

N-ai cum. minecraft PE si minecrat de pc nu e acelasi lucru. minecraftul original pentru telefoANE SI TABLETE ESTE POCKET EDITION. FUNDA?

| RalukaRallu12 explică (pentru CosminShAtat):

Dar am vazut pe youtube mai multe filmulete in care aia se jucau Minecraft original pe android

| Ionutsiatat13 a răspuns (pentru RalukaRallu12):

Pai pocket edition e originalul. Iar daca vrei sa schimbi versiune trebuie sa schimbi si Minecraft-ul.