| Anonim_8545 a întrebat:

Am nervi de aseara imi apare ca prima pagina imesh sau ceva de genul nu google, in fine m-am dus la tools am dat options am dat ca prima pagina asa fie http://www.google.com, dau ok.Cand dau din nou pe mozilla apare cateodata google ori imeshu ala.Incontinuu schimb pagina si dupa cateva minute tot imesh apare x(, pls cum sa fac sa fie pentru totdeauna google? si inca ceva cand am deschis pc-ul mai inainte tot imesh aparea chiar daca aseara l-am pus sa apara google si aparea :((. Funda! help me!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Baga la tools adresa asta : da-i un copy/paste
http://www.google.ro/
Da un restart la pc si spune daca apare si in programele de start la windows
Daca mai face anunta-ma!

5 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Dezinstaleaza toolbarul nu doar dezactivare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor. si eu am patit... faci asa: uninstal imesh
apoi instalezi din nou imesh si cand instalezi iti apare la preferinte : set my homepage imesh. debifeza si gat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce internet ai? mozila? chrome?

| Anonim_8545 explică:

@Catalinnr1, am facut si asa, tot apare x(
Alien: l-am instalat, l-am dezinstalat de vreo 5 ori tot asa apare x( crying acum incerc varianta lui neluL

| Anonim_8545 explică:

Mozilla