| Skeez a întrebat:

Hey TPU!

Am nevoie de ajutor... daca descarc subtitrari pentru un film ( cam orice film ) si apoi il pun pe DVD se pierde subtitrarea, adica nu o gaseste... stiu ca trebuie facute cateva modificari dar puteti sa imi spune-ti exlicit ce trebuie sa fac big grin
merci
Dau Vot la orice raspuns util
FUnDa!

1 răspuns:
| Pearl01 a răspuns:

Cam aceeasi chestie am patit-o si eu. Am pus niste filme pe dvd, iar subtitrarea am pus-o in folderul filmului(gandidu-ma ca o va lua automat cand se va rula pe dvd) insa nu mi-a gasit-o/citit-o. Si cred ca din cauza faptul ca am pus subtitrarea in folderul filmului...cred ca trebuie lasata in afara, in folderul ei cu care o downlodezi(dupa ce o dezarhivezi). Incearca asa poate iti merge.