| ioana8213 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent.
Am un MP3 player cu Shrek castigat la OMV si nu mai stiu cum sa il pornesc. Fratele meu a spus ca are o smecerie de pornire, dar nu o mai stie, iar manualul de instructiuni nu stiu ende e. Funda

2 răspunsuri:
| IuliaPV a răspuns:

Si eu am un MP3 player si il pornesc apasand un timp mai lung pe 'ok', butonul din mijloc, dar sa ai grija ca poate l-ai blocat fiindca intr-o margine are un buton si scrie "Lock", sa te uiti putin si acolo. Sper ca te-am ajutat happy