| Anonymusu a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor. Am avut windows 8 si am dat upgrade la windows 10.Totul bine si frumos pana am sunat pe cineva pe skype. Am laptop dar mi-am cumparat casti de gaming si am observat ca de auzit aud, dar microfonul nu merge (de la casti) dar cel de la laptop functioneaza. am intrat in recording devices, am luat un driver magician dar tot degeaba. Va rog din suflet sa ma ajutati.
FUNDA

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Descarca driverul audio original de pe siteul oficial al laptopului tau.