| AnimeFan42 a întrebat:

Hey TPU!~ Am niste probleme... sad Cand filmez (fraps) imi arata ca totul este bine, dar cand vreau sa vad video-ul imi arata ca am filmat 2 minute (eu am filmat 20 )
Este piratat. Si mai este una, nu pot sa "deschid" video-ul (Am BSplayer ) unele le accepta iar altele nu... Ce as putea face? :\

Răspuns Câştigător
| Vasy10 a răspuns:

Depinde cu ce program filmezi, daca nu ai frapsul-uk cel bun e asa cum zici si nu merge decat 2 min. Daca cauti cum trebuie il gasesti pe ala bun. Si la Bs-player nu ai driverele lui incearca cu VLC sau fai update.

| AnimeFan42 explică (pentru Vasy10):

Am incercat si cu VLC Player dar acela imi face mereu pauza, stop, pauza, stop... si tot asa :\ Fraps-ul este piratat iar acesta imi mergea perfect. Cred ca am umblat eu la setari XD

1 răspuns: