| matei200 a întrebat:

Am o camera web: Microsoft LifeCam- VX800 si are incorporat un microfon..stiti cum as putea sa dezactivez acel microfon? Pentru ca am un microfon cumparat separat, si as dori sa-l folosesc pe acela

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Il opresti din programul camerei web.

| matei200 explică (pentru Intruder19):

Explica mai pe larg

| Intruder19 a răspuns (pentru matei200):

Deschizi aplicatia de la web Microsoft LifeCam, si te duci la sound si opresti microfonul.

| matei200 explică (pentru Intruder19):

Problema...hmm, nu stiu cum se numeste aplicatia...

| mihai69 a răspuns:

Intri la setări (în windows) > multimedia > sunet și dai ca microfon predefinit cel extern, nu pe ăla al camerei.