| Carasin a întrebat:

Hey TPU
Am o inpresie că un verișor nu mă lăsa să îi văd storyurile adică alții le vad eu nu cum i le pot vedea

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Si sa inteleg ca acum mori cu zilele ca nu-i poti vedea amaratele de povesti.
Cine stie, poate te uraste in secret, asta e.
De ce nu-l intrebi? Nu-i mai simplu asa?

| Carasin explică (pentru LPCTSTR):

Nu cred asta că cînd vine la mine acasă îmi face tot ce vreau îmi dă bani să mă duc cu scuterul lui sau posibil sa?

| PainTech a răspuns:

Chiar sunt așa de interesante amaratele de povesti?

Ținând cont că întrebarea e la "Tehnologie" o sa incerc sa dau un răspuns coerent : Fă un cont secundar. Sau roagă pe cineva să îți arate pozele in șlapi ale verișorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că ascunde poveștile din setări astfel încât să nu apară pentru toată lumea, ci doar pentru amicii lui.
Dacă vrei să le vezi vorbește cu el să nu le mai ascundă sau fă-ți un cont nou și trimite-i cerere.