| TheZebraMan a întrebat:

am o intrebare: a-ti cumparat vreodata telefoane de pe TOMTOP? Adica e de incredere site-ul? Btw stiti cumva daca telefonul asta este unlocked? https://www.tomtop.com/......4g-us.html

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Nu am cumparat nici o data ce diferenta e intre acest site si un magazin de telefonie iti recomand sa-ti iei un telefon dar sa fie nou

2 răspunsuri:
| TheZebraMan explică (pentru BostanDaniel1974):

Pai asta si vreau. am vazut ca toata lumea e multumita, dar o singura persoana se plange ca a fost desfacut, folosit si i-a venit si tarziu. oare e fake sau a fost „imprumutat" telefonul?

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru TheZebraMan):

Crezi nu stiu ce sa zic se poate face daca lucratori nu sunt supravegheti sau nu se tine o gestiune la terminarea programului