| EmoPikachu a întrebat:

Hey,TPU,am o intrebare am un laptop si nu stiu cum dar mi s-a intors ecranul invers de pe latime pe lungime! Ma ajutati va rog frumos? Ce sa fac pentru a intoarce ecranul?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Daca laptopul tau are software-ul placii video instalat, gasesti setarile fie in coltul din dreapta, langa ceas, fie in programul propriu-zis. la ATI e o iconita rosie cu numele de CCC (catalyst control center) la nVIDIA nu stiu

| VladGH a răspuns:

Nu s-a intors invers nimic, doar ca sau schimbat dimensiunile. Te duci la Start->Control Panel-> cauti pe acolo iconita Display si o deschizi -> apoi te uiti in coloana din stinga unde scrie Screen Resolution apesi pe ia -> de aici alegi rezolutia. Mai clar ca atit nu poate sa fie. Iti rezolvi problema si imi dai funda.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Click dreapta>Screen Resolution>1366X768

Răspuns utilizator avertizat