| alvinvlad2 a întrebat:

am o intrebare:

Ce tablete ar fi bune de cumpara[cu android 4, ceva de cenu]care sa nu fie prea scumpe si foarte perfomante?

Dau like si fundita1

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Salut!

Sa inteleg ca te uiti dupa ceva best-buy. :D

Ceva ieftin cu procesor dual-core si 1gb ram este:
www.pcgarage.ro/tablete/acer/iconia-tab-a100-8gb/?use_voucher=VC1P6RSS
Vine cu android 3 si poate o sa primeasca (daca nu are deja) update la 4.

Sau pentru un buget ceva mai mare:
www.pcgarage.ro/tablete/motorola/xoom-32gb-3g-silver/?use_voucher=VC1P6RSS
Are in plus 3G, 32gb stocare si un display mai mare. Daca intra in buget, cu siguranta merita.

2 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Samsung galaxy tab 7.0 plus are HONEYCOM 3.2 nu-i nici prea scump (la ce poate)

| AlexMoss a răspuns:

Ce spui de un evolio tab 2 are android 2.3 si altele citeste mai mult aici http://www.emag.ro/......pEVOTAB2BK