| Sorin_Constantin_2000 a întrebat:

am o intrebare. Evident dau funda!
Pe Xbox one e posibil sa ai lag in jocuri? Nu ma refer la conexiunea de la net.

Răspuns Câştigător
| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

La aprox. 95% din 1 TB fa si tu un calcul.

3 răspunsuri:
| TawaretThalia a răspuns:

Doar daca ti-e zgariat/deteriorat intr-un fel CD-ul sau ai un virus, altfel e imposibil. happy Funda?

| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

Nu e posibil atata timp cat nu ocupi spatiul consolei care depinde de XBOX-ul luat. Funda?

| Sorin_Constantin_2000 explică (pentru Mihalache_Bogdan_Petru_1970):

Sa zicem ca am un xbox de 1TB, cat trebuie sa ocup din spatiu ca sa nu mai mearga binisor?