| AnimeAnnDRa a întrebat:

Hey TPU.Am o intrebare, pot comanda un iphone6/5S de pe apple.com? Adica se poate comanda din Romania la pretul de pe site, adica de 200$ ceea ce e mult mai ieftin fata de ce e la noi.
Deci intrebarea este daca pot comanda de pe apple.com cu pretul de acolo un iphone.
Funda.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu, felicitari.

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Da,dar platesti transport si taxe vamale si tva
si eu vreau sa fac asta.am pus o astfel de intrebare acum 1 ora, dar nu stiu daca se merita!
nu stiu cat va trebui sa platesc in plus
ai vazut ca iphone 5c de 8 gb e gratis pe apple.com?

| AnimeAnnDRa explică (pentru alexxxxxxxxxx):

Mda..nu-mi place 5c-ul, dar. eh, iphone 6 costa cat costa 5s.Ma rog, acum s-a ieftinit si 5s-ul cu 100$.Dar eu chiar vreau sa iau de acolo

| alexxxxxxxxxx a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

Da,am citit
acolo iti zice sa dai 200$
dar mai trebuie sa dai niste rate