| Alextrick a întrebat:

am o intrebare URGENTA!
Mi-am instalat Gta San andreas si am bifat sa nu imi apara icoana pe desktop...pentru ca,cand intram mi se incarca cerculetul si nu imi intra in joc...
In fine!
Si acum ca eu nu am bifat acea casuta,icoana e in folderul original.Iar,daca incerc sa o mut pe Desktop imi merge, dar daca intru in el imi da eroarea asta:
The program can't start because vorbisfile.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix the problem.

Am incercat sa il reinstalez dar degeaba. Oricum daca pornesc jocul din folder imi merge dar nu imi place sa stau sa caut folderul si sa intru in el.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Kingston3 a răspuns:

MAn uite ce trebuie sa faci.
1. Iti faci un shotcut din folderul pe care il ai tu pe desktop.
2. Cauti pe google vorbisfile.dll download si il pui in windows, system32. (funda)?

Răspuns utilizator avertizat
| Cristi01Andrei a răspuns:

Da.mi id uh de mess ca te ajut eu!

| P1xuLeTzz a răspuns:

Stiu eu! intra pe google si scrie download vorbisfile.dll si dai pe prima apoi verifica in C in program files si in RockStarGames daca ai bagat crakul bafta!