| nonamehahaha a întrebat:

Am o mica mare problema cu netul prin cablu, daca bag cablul de la net imi arata ca laptopul e conectat, dar nu imi merge internetul. Acum cateva zile mergea... placa de retea nu cred ca e dusa pentru ca atunci cand ma conectez de acasa, tot prin cablu cu user si parola de la rds merge! HELP! ce as putea sa ii fac?

2 răspunsuri:
| spyyns a răspuns:

Trebuie configurat, suna la aia de unde ai internetul sa vina sa ti-l configureze pe laptop.

| nonamehahaha explică (pentru spyyns):

Am rezolvat... trebuia sa intru in setari si sa setez sa setez "ip automat" sau ceva de genul.