| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.
Am o problema, am un iPhone 3g si am instalat messenger-ul pe el.
Pana acum mereu cand imi scria cineva pe messenger primeam un mesaj ca cineva mi-a scris,dar acum nu mai primesc nimic,doar daca intru eu sa verific.
Am crezut ca e din cauza telefonului si l-am stins, dar tot nu merge.Am dezinstalat si messenger-ul, iar apoi l-am instalat la loc si tot nu merge.
Ce as putea sa fac? eu nu sunt mereu cu telefonul in mana sa ma uit cine a scris.
FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Uite cum sa-ti adaugi contul.Vezi daca al tau e adaugat acolo si lasa un reply:
http://www.youtube.com/watch?v=_Yx5yKHvfuc

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai din setari sa nu mai poti primi mesaje sau sa poti.E chestia cu notifications.Ori ti-ai desincronizat emailul/nr de tel pe care le primesti.

| SuperChocoCherry a răspuns (pentru CM7YRE):

M-am uitat la setari si imi apare ca pot.
Nu am dat nr de tel, nu stiu de la ce poate fii. straight face

| SuperChocoCherry a răspuns (pentru CM7YRE):

L-am adaugat acum acolo. o sa vad daca merge. Mersi mult! happy

| CM7YRE a răspuns (pentru SuperChocoCherry):

Uite cum sa-ti adaugi contul.Vezi daca al tau e adaugat acolo si lasa un reply:
http://www.youtube.com/watch?v=_Yx5yKHvfuc