| Andrei_Sorin_1990 a întrebat:

am o problemă...Am un Samsung Galaxy Tab 3 Lite şi am uitat parola..Am încercat cu system recovery şi nu a mers..Cum aflu parola? :/

2 răspunsuri:
| Idriceanu_Robert_1980 a răspuns:

Buna,sper sa te ajute daca nu intelegi din tutorialul acesta cauta ce am scris si eu pentru tutorial. Poftim: https://www.youtube.com/watch?v=nft8HVUc5Y4

| Pufytza a răspuns:

Mai intai as vrea sa te intreb daca poti sa ai wifi fara sa il activezi tu?
Daca da atunci deschide telefonul si vei vedea ca iti apare sa pui adresa de e-mail, iar daca ai adresa de e-mail atunci poti sa iti deblochezi telefonul urmand pasii pe care o sa ti arate.
Daca nu atunci du-te la un specialist.
Spun asta pentru ca am patit-o si eu.