| Julyett a întrebat:

am o problema cu facebook. Mi-am facut un cont nou si am trimis cam multe cereri de prietenie si mi-a fost blocat pentru cateva zile.Azi am anulat aproape toate cererile si am incercat sa ii dau fratelui meu cerere si-mi arata din nou

"This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem."

Ce pot face? Funda!

2 răspunsuri:
| bms0Mario a răspuns:

Salut!
Il poti ruga pe fratele tau sa-ti trimita cerere de prietenie, sau poti astepta 1-2 zile pana vei putea tu sa trimiti din nou.
O zi frumoasa!

| alexxshadows a răspuns:

Chiar daca le-ai sters, trebuie sa astepti cateva zile inainte sa mai trimiti, deoarece ai trimis foarte multe. Depinde cate ai trimis, cu cat mai multe, cu atat vei astepta ca sa trimiti altele. Nu prea ai ce sa faci decat sa astepti, sorry. sad