| Shizi a întrebat:

Am o problema cu internetul cand deschid pagina de google sau yahoo messenger [ originalul ] ps: folosesc Sandboxie si Imi apare ceva cu Proxy server o-o la toate programele si google.
imi merge google-ul si messul si toate aceeste programe numai prin SandBoxie [ Clona ]
:c Ce pot sa fac? Funda + Vot.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să te uiti la clona.

| Shizi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Lel. rolling on the floor Am nevoie de Originalul nu clona o-o Wtf!? raspuns esuat;]]

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Shizi):

Răspuns esuatrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Shizi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Oh :c nu intelegi nu?:C pacat o sa raspund altadata cu un raspuns mai explicativ de varstra ta :c Nu iti dau mai mult de 12 anisori puppy dog eyes.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna poate ar trebui să le reinstalezi din nou, deoarece proxy inseamnă imputernicire.