| AntoAnto2006 a întrebat:

Hey TPU!
Am o problema cu monitorul de la un PC. este vorba despre un Samsung, cand am venit la calculator, calculatorul fiind deschis iar monitorul inchis, am incercat sa-l deschid. El a ramas deschis pentru aproximativ 2 secunde iar apoi s-a inchis. Am cautat pe diverse forumuri ce-as putea face, dar nu am gasit nimic. As vrea sa ma ajutati, dar fara sa trebuiasca sa desfac monitorul pentru ca nu pot face asta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Chief a răspuns:

Încearcă să bagi mai bine mufele, daca nu sunt băgate. Daca nu merge nici așa e o problema la cablul dintre monitor și placa video. Bafta!