| AllForOneAndOneForAll a întrebat:

am o problema cu monitorul se aprinde si se stinge mereu si cand nu aprind calculatorul.am inversat si cablurile de alimentare dar degaba ce o fi? Ajutati-ma va rog dar sa fie sigur nu sa dau bani aiurea

3 răspunsuri:
| FemeiaPaiangan a răspuns:

Eu cand aveam problema asta bagasem apa in el, deci oricum e treaba de reparatii aici

| K0sti a răspuns:

Du-l la service! Nimeni nu-ti poate da un raspuns pe nevazute! Cauze sunt multe!

| BTWIN a răspuns:

Si eu aveam un monitor vechi din ala cu tub si cand era pc inchis tot se aprindea si se stingea.Eu inchideam de la buton si monitorul ca sa rezolv problema.
Daca se inchide si se deschide singur cand pc e deschis s-ar putea sa se fi rupt un integrat la monitor. Daca mergi la un service ti-l lipeste si gata.