| Baws_Ady_1990 a întrebat:

Am o problemă in legatură cu facebook-ul meu,cand vreau sa ma loghez nu merge,dar stiu email-ul si parola,am ramas conectat doar de pe telefon si cand vreau sa ma loghez de pe alt dispozitiv nu merge,nici de pe acesta,cand introduc datele imi zice ca parola e gresită,dar am schimbat-o si a mers,deci cred ca e problema de la facebook, stie cineva cum pot sa o rezolv?

1 răspuns:
| Kira0005 a răspuns:

Incearca inca o data pe''ti-ai uitat parola?'' si vezi ce iti zice sau mai bine apeleaza la o persoana autorizata sa te ajute! Mult notoc!