| Pirlea_Andrei_1997 a întrebat:

Hey TPU,am o problema.Mi-am luat niste casti cu microfon happy dar... cand vorbesc pe skype si nu numai, mi se aude un bazait foarte ciudat pe fundal, doar ca este putin mai incet decat vocea.Ce pot sa fac (DAU FUNDA)

6 răspunsuri:
| darkmycs1 a răspuns:

Incearca sa ii desfaci microfonul si sa il cureti. Daca il cureti nu se va mai auzi bazaitul acela

| Pirlea_Andrei_1997 explică (pentru Pirlea_Andrei_1997):

Am vazut pe Google ca unii descarca anumite programe. sau setari dar este pe windows 7 si eu am XP

| darkmycs1 a răspuns:

Nu te ajuta cu nimica programele microfonul este de vina! schimba-l sau curata-l asa vei rezolva

| Alex_Vlad_1970 a răspuns:

Inseamna ca, castile nu sunt compatibile cu dispozitivul tau, ele sunt functionale dar trebuie sa potrivesti mufa cu atentie.

| Alin_Domokos_1998 a răspuns:

Schimba-l (daca e pe garantie)sau i-a unul mai de calitate