| Pepyo a întrebat:

Am probleme cu monitorul adica cand pornesc unintatea... butonul de la monitor doar palpaie si dupa se opreste brusc. am dus pc-ul la reparat. dar la fel. dar cand scot cablurile din saptele monitorului si la pun iar imi mai apare pe monitor Freedom of mind si se porneste. acum nu stiu e problema din monitor sau din cabluri?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate fi doar problema de contact la mufe.
Incercarea se poate face doar conectand la un alt calculator, respectiv si cu cabluri impreuna.