| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie URGENTA de programe de editat video pentru PC, as dori sa fie free download si sa nu fie nevoie sa imi fac cont ca sa pot sa le descarc, si sa nu fie Windows Movie Maker, sau VideoPad, as dori altceva. Ma puteti ajuta va rog frumos? Dau funda celui mai bun raspuns. Va rog cat de repede puteti, sunt disperat, ca mi s - a stricat fostul program de editate si am nevoie de altul si marti trebuie sa postez pe YouTube si nu am cu ce sa editez. Va rog, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Tu te auzi ce spui? eu nu am auzit in viata mea ca un program sa se strice. De unde ai scos-o omule. Daca i-ai umblat prin setari si nu mai stii ce ai facut dezinstaleaza-l si instaleaza-l dinn nou, si o sa-si revina.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Rommeo):

Gata, am rezolvat, nu umblasem prin setari, dar expirase durata de folosire, dar l-am instalat din nou. Stiu ca nu are cum sa se strice, dar nu stiam sa ma exprim. In orice caz, mi s-a rezolvat problema. happy

| Rommeo a răspuns (pentru Mayhem666):

Pai daca te-am ajutat totusi puteai sa-mi acorzi funda, dar nu mai conteaza.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Rommeo):

Hai ca iti dau funda sa nu zici ca sunt rau laughing

| Rommeo a răspuns (pentru Mayhem666):

Mersi, si ma bucur ca te-am putut ajuta.

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

S-a stricat fostul laughing Asta-i buna.
Incearca Sony vegas(nu e free) daca vrei ceva calumea.