| k1lNld3r a întrebat:

Hey TPU.Am si eu o problema am un nokia BP-6M merge 3g la el tot doar ca am descarcat sh messenger si cand dau pe connect zice ca nu sunt abonat la pachetele de date si netu mi activ pe el pot sa caut ce vreau dar nu merge netu va rog ajutati-ma.Multumesc mult. fundita:X!

Răspuns Câştigător
| kEyLoGgEr a răspuns:

Trbuie sa ai cont pe shmessenger pe care il faci online pe site-ul oficial.cand intri pe shmessenger mai intai treuie sa introduci ID-ul si parola de la ei apoi bagi id-ul de la yahoo. google si ce mai este.si vezila setari sa fie conectare prin http. funda?

1 răspuns:
| k1lNld3r explică:

Ms mult.