| crysstian a întrebat:

Am si eu o problema, am windows 7 home premium cu licenta, pana acum puteam sa fac update la windows 10, dar acum nu mai imi gaseste update-urile acelea. Imi arata ca le cauta si ramane asa. Din ce cauza nu mai merge sa dau update?

Răspuns Câştigător
| Doddy_Andrei_1995 a răspuns:

Salut! Update-ul la windows 10 a fost gratuit de la lansarea acestuia pana pe 26 iulie 2016. Microsoft nu mai ofera licente gratuite de windows 10. Drept urmare, update-ul la windows 10 nu mai este posibil decat prin cumpararea unei licente.

2 răspunsuri:
| Florinel2004Messi a răspuns:

Ia prietene de aici nu te mai lua de pe toti succes.a daca nu te lasa sa descarci sa iti faci cont este graruit:https://pefelie.org/......-download/