| Xenoverse a întrebat:

am si eu o problema cu WI-FI-ul de la telefonul meu, are unele momente cand nu vrea sa mearga si asta se intampla des, de exemplu astazi eram pe Youtube si deodata a aparut o eroare de conexiune apoi i-am dat un restart si merge din nou, ce se intampla cu WI-FI-ul de la telefonul? ce trebuie sa fac ca sa remediez problema asta? dau funda celui care cunoaste tehnologia.

5 răspunsuri:
| Xenoverse explică:

L-am reformatat si tot asa face degeaba.

| CristinaDeux a răspuns:

Ce telefon ai?

| Xenoverse explică (pentru CristinaDeux):

Un Samsung Galaxy A3 SM-A300FU

| DsqCnc1 a răspuns:

Ce model de tel ai?

| Anonimaaaa4444 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta. Trebuie sa reformatezi telefonul.